نوآوری در تولید قطعات آسانسور

ساخت ایران چیست؟ یک مجموعه خود باور و جوان میباشد که برای گشودن افقهای تازه، گام در راه صنعت ایرانی گذاشته است.


0
مشتری راضی
0
محصول ارائه شده
0
اختراع و محصول طراحی شده
0
تیراژ محصول

از ساخت ایران بیشتر بدانیم

در حال حاضر مجموعه ساخت ایران در پروسه آماده سازی 6 پروژه میباشد که دارای روند تکامل و پیشرفت چشمگیر و قابل قبولی هستند و البته برنامه اضافه کردن 5 پروژه دیگر را نیز در دستور کار دارد.
در این میان به لطف و یاری خداوند منان پروژه Robi به پایان رسیده است که با وجود ابعاد کوچک از جایگاه استراتژیک و پروسه فنی پیچیده از لحاظ اجرایی برخوردار است.

روند و درصد پیشرفت 6 پروژه در حال انجام، برای بازدید شما عزیزان قرار گرفته است و به یمن حمایت شما مشتریان عزیز و اعضای خانواده بزرگ ساخت ایران بزودی 5 محصول دیگر در دست تولید قرار خواهد گرفت.

 

پروسه تولید موتور 7.5 کیلوولت Black Force85%
پروسه تولید تابلو فرمان دارای هوش مصنوعی34%
پروسه تولید موتور 5.5 کیلووات White Horse41%
پروسه تولید درب نیمه اتوماتیک کابین هوشمند60%
پروسه تولید لیمیت سوئیچ 6m/s منطبق با استاندارد ایران و CE اروپا (Robi)100%
پروسه تولید کفشک رولی کارسلینگ برای اولین بار در جهان91%
مهندس کریمی فنی ساخت و تولید، کنترل و نگهداری از ماشین آلات تولید و همینطور بهبود فرایند خط تولید همواره کار دشواریست و نیاز به نیرو هایی دارد که فرای دانش فنی از هنر خلاقیت بر خوردار باشند. آقای کریمی یکی از نخبگان صنعت تولید در طراحی و ساخت ماشین آلات و مدیریت کارخانه با تیم ساخت ایران همکاری مینمایند. تلگرام اینستاگرام
مهندس اکبری تولید ایشان مدیریت تولید را به عهده دارد. مسئولیت ایشان کنترل و اجرای تولید بر اساس آخرین استاندارد های مدیریت تولید و پروژه در دنیاست. پیاده سازی استاندارد های ISO و CE بر بستر مدیریت PMBOK از برنامه های مهم مجموعه ساخت ایران است که توسط این شخص پایه ریزی و اجرا میگردد. تلگرام اینستاگرام
؟ فناوری و طراحی الگوهای پیچیده طراحی و تولید قطعات در ساخت ایران به عنوان محصولاتی منحصر به فرد و نو به عهده این فرد و تیم مبتکرشان میباشد. بدون اغراق و تعریف، همانطور که خودتان مستحضر هستید محصولات ساخت ایران که به نوعی اختراع هستند و برای اولین بار در جهان بدین صورت ارائه میگردد حاصل تلاش شبانه روزی ایشان است.
سرپرست تیم طراحی : "حمایت، همدلی و صبر مشتریان عزیز همواره انرژی و انگیزه این تیم بوده و خواهد بود."
تلگرام اینستاگرام